Ten Devin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Ten Devin Manga és Tetsuda Midori hivatalos fóruma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 mangák külalakja, grafikája

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
voribeni

voribeni


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Aug. 19.

mangák külalakja, grafikája Empty
TémanyitásTárgy: mangák külalakja, grafikája   mangák külalakja, grafikája I_icon_minitimeCsüt. Aug. 19, 2010 1:25 pm

Sziasztok! elöször is gratulálni szeretni Midorinak hogy összebirt hozni ilyen szuper magyar mangát:D.
Az a helyzet h én is szeretek rajzolni mangákat animéket japán harcosokat, ninjákat, szamurájokat STB...
a megrajzolásom viszonylag jó csak azon töprengtem mindig hogy az eladó mangákban hogy lehet ilyen fekete a hajuk az embereknek fekete a ruhályuk , szal ara akarok kilyukadni h azt biztos nem 1 ceruzával szinezték be nem? és erre kérnék segitséget h adjatok lécci valami tippet hogy én is ilyen eredményt eltudjak érni a rajzaimmal. ( én szerintem valami képszerkeztövel csináljátok nem?) na mind1 csak erre lennék kiváncsi a válaszokat is elöre köszönöm!

By voribeni
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

mangák külalakja, grafikája Empty
TémanyitásTárgy: Re: mangák külalakja, grafikája   mangák külalakja, grafikája I_icon_minitimeCsüt. Aug. 19, 2010 3:21 pm

Szia.

Én a karaktereket papíron megrajzolom, majd utána számítógépen folytatom a munkát, a színezést, finomítást, esetleges javításokat és persze a háttereket. Rendkívül sok program létezik erre, köztük a Photoshop és a Manga Studio talán a legismertebb.

Sok sikert! cat
Vissza az elejére Go down
voribeni

voribeni


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Aug. 19.

mangák külalakja, grafikája Empty
TémanyitásTárgy: Re: mangák külalakja, grafikája   mangák külalakja, grafikája I_icon_minitimeCsüt. Aug. 19, 2010 8:36 pm

nagyon nagyon szépen köszönöm Very Happy
Vissza az elejére Go down
Amy




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Nov. 09.

mangák külalakja, grafikája Empty
TémanyitásTárgy: Re: mangák külalakja, grafikája   mangák külalakja, grafikája I_icon_minitimeKedd Nov. 09, 2010 9:12 pm

Midori! Gratulálok a nagyszerű mangádhoz:D Nagyon klassznak tartom, hogy már magyar kezdeményezője is van ennek a műfajnak és csak annyit tudok mondani, hogy ÍGY TOVÁBB!!!!
Továbbá, nekem is lenne egy pár kérdésem:D
Már régóta rajzolok mangákat csak egy a baj, hogy nem tudom olyan látványosan kidolgozni mint, te. Leírtad, hogy milyen programokat is használsz ezzel kapcsolatban lenne kérdésem: Használsz a digitalizáló táblát? Ha igen, akkor letudod nekem írni, hogy pontosan milyet és, hogy hol szerezhető be? Valamint, hogy a manga studio-nál melyik verziót használod.
Nagyon köszi a válaszodért.
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

mangák külalakja, grafikája Empty
TémanyitásTárgy: Re: mangák külalakja, grafikája   mangák külalakja, grafikája I_icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 10:46 am

Szia Smile

Én egy Wacom Bamboo digitalizáló táblát használok, ha ilyesmiben gondolkodsz én ezt a márkát ajánlom, drágább, mint egy "teszkós" márkátlan cucc, cserébe viszont nem megy tönkre 2-3 rajz után.

Wacom Europe

A Manga Studioból jelenleg a 4.0 a legújabb verzió.

Jó rajzolást Smile cat
Vissza az elejére Go down
Amy




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Nov. 09.

mangák külalakja, grafikája Empty
TémanyitásTárgy: Re: mangák külalakja, grafikája   mangák külalakja, grafikája I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 8:07 pm

Köszönöm szépen a segítséget, meg is néztem a digitalizáló táblát amit ajánlottál Very Happy nagyon ígéretesnek tűnik, de sajnos kicsit elvesztem a választékban :S amihez még egy kérdést csatolnék, ha nem haragszol Smile (mármint lehet, hogy már sok mindent kérdeztem XD) Melyik típusát érdemes használni? Vagy melyik méretben a legmegfelelőbb Neutral Köszönöm szépen még egyszer a segítségedet:)
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

mangák külalakja, grafikája Empty
TémanyitásTárgy: Re: mangák külalakja, grafikája   mangák külalakja, grafikája I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 10:08 pm

Ez már tényleg csak attól függ, mennyit áldozol rá. A kisebbikkel is tökéletesen lehet dolgozni. A különbség mindössze a mellé csomagolt szoftverek meglétében/hiányában rejlik, de egyik hozzá adott szoftver sem élet-halál kérdése.

A sima BAMBOO PEN az egyedüli kivétel, ez az egyetlen modell, amin nem lehet ujjal "tapizni", mint ahogyan azt az iphone-on teheti az ember. Ez mondjuk inkább a rajzoláson túli használathoz jó, de amúgy vicces funkció cat
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





mangák külalakja, grafikája Empty
TémanyitásTárgy: Re: mangák külalakja, grafikája   mangák külalakja, grafikája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
mangák külalakja, grafikája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ten Devin :: Ten Devin - a manga-
Ugrás: