Ten Devin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Ten Devin Manga és Tetsuda Midori hivatalos fóruma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ten Devin 2 - a második kötet

Go down 
+5
Blodwolf
Takeda Miroku
Sougi-chan
tammtamm
Midori
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ten Devin 2 - a második kötet   Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 26, 2011 8:11 pm

cheers Very Happy king cheers cat

Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 Td2_csomagolva
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ten Devin 2 - a második kötet   Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 5:05 pm

Amikor a matricákat vagdostam ki, nem gondoltam, hogy tetszeni fog másoknak, de ez nem így volt. Lelkes rajongókra talált, ahogy a poszterek is. Szeretnék pár újat csinálni mondoconra, és arra lennék kíváncsi, hogy nektek melyik karakter szimpatikus a mangában? Mert e szerint fogom megrajzolni az új chibiket. Smile cat
Vissza az elejére Go down
dyvolie




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Sep. 26.

Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ten Devin 2 - a második kötet   Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2011 1:36 pm

A 2. kötet nagyon tetszik, így sok mindenre fény derül az elsőből. Imádom DARK-ot!!!!!! *nyáladzik*
Vissza az elejére Go down
Takashi

Takashi


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Sep. 24.
Age : 29

Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ten Devin 2 - a második kötet   Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 02, 2011 8:15 pm

Hát én nem bírtam ki még a épp hogy csak fölszáltam a vonatra de egyből elkezdtem olvasni. Hosszú volt az út szall végig olvastam és leesett az állam a végén . Shocked De a grafika is nagyon sokat fejlődött nem csoda hogy enyit kellett várni. Smile És persze hogy Enin a kedvencem Wink főleg Tennel együtt.
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ten Devin 2 - a második kötet   Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 02, 2011 11:07 pm

Örülök, hogy tetszett. Bevallom kicsit.......Nagyon izgultam, sokkal jobban az elsőnél, hogy jó lessz e a folytatás. cat Az 5. fejezetről ne is beszéljünk, kb 3X terveztem újra, és még utána is voltak képváltoztatások. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ten Devin 2 - a második kötet   Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 26, 2011 12:58 am

Már csak pár darab van a 2.kötetből! Surprised Shocked
Vissza az elejére Go down
Pilgrim

Pilgrim


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Aug. 25.

Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ten Devin 2 - a második kötet   Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 1:31 pm

Hali! Hungarocomix-on leszel???
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ten Devin 2 - a második kötet   Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 07, 2011 2:05 am

Úgy volt hogy nem leszek kint HungaroC.-on, de sikerült helyet kapnom, szóval ott leszek. Lesznek könyvek a megszokott áron, matricák, és poszterek. Smile
Vissza az elejére Go down
kiome

kiome


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Jan. 05.

Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Mangarajzolás   Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 05, 2012 12:17 pm

Úgy látom sikerült találnom egy jó kis oldalt, ahol magyar mangarajzolók kamatoztathatják tudásukat.
Azt szeretném kérdezni,hogy hogyan lehet bejutni 1-1 kötetbe,mert magam is rajzolok és szeretném néhány mangámat kiadatni, de nem tudom kihez fordulhatnék:(

A segítséget előre is köszönöm és sok sikert és vásárlót a következő kiadáshoz!!!

Ahol megtekinthetők a munkáim:Inusen a deviantarton, Kiomechan a honlapomon.
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ten Devin 2 - a második kötet   Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 10, 2012 1:34 am

Szia!

Én a Ten Devint saját magam adtam ki, önerőből. Ezt te is meg tudod tenni, keress rá a nyomdákra és kérj tőlük árajánlatot, ez persze pénzbe kerül. Amennyiben nem tudsz vagy nem akarsz erre pénzt fordítani, akkor tudom esetleg ajánlani a Keretbe zárt világ c. kiadványt, épp most készülődik a negyedik kötetük, ebben a kiadványban egy-egy történetet adnak ki egy rajzolótól.

http://keretbezartvilag.hu/

Sok sikert! cat
Vissza az elejére Go down
kiome

kiome


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Jan. 05.

Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Köszi!   Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 10, 2012 3:19 pm

Köszönöm szépen! Nagyon ügyes és elszánt vagy, ha önerőből képes vagy kiadatni a mangádat:) Én is megpróbálom nem feladni...
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ten Devin 2 - a második kötet   Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 I_icon_minitimeVas. Ápr. 01, 2012 6:44 pm

cat Elfogyott a második kötet. Surprised cat
Újranyomás egy darabig, biztosan nem várható. Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ten Devin 2 - a második kötet   Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 11:29 am

A második kötet újra a nyomdában! Vasárnapi Miniconon már kapható is lesz!!! Így végre kiderül mit is rejt a plusz 10 oldal. Very Happy cat
Minden érdeklődőt és vásárlót várok a Holdfény Team standjánál.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ten Devin 2 - a második kötet   Ten Devin 2 - a második kötet - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ten Devin 2 - a második kötet
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ten Devin 3 - a harmadik kötet
» Infók a mangáról és a szerzőről :)
» Vélemények a Mangáról

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ten Devin :: Ten Devin - a manga-
Ugrás: