Ten Devin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Ten Devin Manga és Tetsuda Midori hivatalos fóruma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fanart- topic művészlélek fanoknak

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Takashi

Takashi


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Sep. 24.
Age : 29

Fanart- topic művészlélek fanoknak Empty
TémanyitásTárgy: Fanart- topic művészlélek fanoknak   Fanart- topic művészlélek fanoknak I_icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 5:58 pm

Gondoltam lehetne indítani egy fanart topicot is Very Happy Ide tegyétek a fanart-jaitokat szerintem mindenki szivesen fogadná.^^ Kezdem én: Fanart- topic művészlélek fanoknak DSCF4127
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Fanart- topic művészlélek fanoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanart- topic művészlélek fanoknak   Fanart- topic művészlélek fanoknak I_icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 6:28 pm

Köszi a fanartot és csak így tovább, én támogatom az ötletet Smile cheers
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Fanart- topic művészlélek fanoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanart- topic művészlélek fanoknak   Fanart- topic művészlélek fanoknak I_icon_minitimeSzomb. Okt. 30, 2010 12:49 pm

Egy fanart tőlem cat

Ginga nagareboshi gin, egyik kedvencem Smile

Fanart- topic művészlélek fanoknak Gin_fanart
Vissza az elejére Go down
Blodwolf




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Dec. 29.

Fanart- topic művészlélek fanoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanart- topic művészlélek fanoknak   Fanart- topic művészlélek fanoknak I_icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 7:39 pm

Midori írta:
Egy fanart tőlem cat

Ginga nagareboshi gin, egyik kedvencem Smile

Fanart- topic művészlélek fanoknak Gin_fanart

most már még jobban ceretlek X3 (nekem is fav animom no meg akitát tenyésztek)
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Fanart- topic művészlélek fanoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanart- topic művészlélek fanoknak   Fanart- topic művészlélek fanoknak I_icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 8:32 pm

Nekem pedig az egyik kedvenc kutyám a shiba Wink cat Smile
Vissza az elejére Go down
Ewy-chan

Ewy-chan


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jan. 09.
Age : 30

Fanart- topic művészlélek fanoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanart- topic művészlélek fanoknak   Fanart- topic művészlélek fanoknak I_icon_minitimeVas. Jan. 09, 2011 7:18 pm

Dejó, fanart téma~! Biztos megpróbálkozok én is azzal, hogy valakit lerajzoljak a mangából X3
Majd felteszem ide ha rajzoltam ^.^ (egyelőre a gimiben őrültek háza van, alig van időm befejezni egy ajándékrajzot is...T^T de amint lesz rá időm bizony megrajzolom azt a fanartot! Vagy fanartokat. :3 )
Vissza az elejére Go down
http://ewy-chan.deviantart.com/
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Fanart- topic művészlélek fanoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanart- topic művészlélek fanoknak   Fanart- topic művészlélek fanoknak I_icon_minitimeSzer. Jan. 12, 2011 6:59 pm

Csak ügyesen, már alig várom cat
Vissza az elejére Go down
Yodi

Yodi


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Jan. 22.
Age : 26

Fanart- topic művészlélek fanoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanart- topic művészlélek fanoknak   Fanart- topic művészlélek fanoknak I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 11:00 pm

Én is nagyon szeretek rajzolni,igaz nem fanart,de remélem attól még tetszeni fog.Igaz már kezdek kifogyni a Copic filcekből.Sokan nem hiszik hogy én rajzoltam korom miatt,de idén nevezni fogok a SakuraCon beküldös és helyben rajzolós versenyén is.Nagy álmom hogy egyszer kiadják a saját mangámat,már minden meg van hozzá,csak nincsenek ilyen számítógépes cuccaim.Így Scenelve a rajz nem olyan jó mint élőben,de igyekszem.
ez itt:
Fanart- topic művészlélek fanoknak View_attach.php?mid=54&part=1.2&rand=7630&mime=image%2Fjpeg&mb=arisha.chan%40citromail

Így nagy felbontásban nem az igazi.De itt is meg lehet nézni:Anime Forever!

Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Fanart- topic művészlélek fanoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanart- topic művészlélek fanoknak   Fanart- topic művészlélek fanoknak I_icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 5:54 pm

Fuuu, sikerült bejutnom, hát nem volt könnyű mire megtaláltam a rajzodat. Very Happy De sikerült.
Szerintem szép a rajz, a színezés is. Van árnyék, csillogó szemek. És igen, ha korodat nézzük, elég jó irányba haladsz azt kell hogy mondjam. Egy dolgot viszont ha megengedsz. A kontúron kicsit még finomíts. cat De összességében elég jó, csak így tovább, és várom a további rajzokat, és később remélem a mangádat is megmutatod. Smile Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yodi

Yodi


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Jan. 22.
Age : 26

Fanart- topic művészlélek fanoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanart- topic művészlélek fanoknak   Fanart- topic művészlélek fanoknak I_icon_minitimeHétf. Jan. 31, 2011 5:58 pm

Köszi Midori!Te vay a legjobb fej a VILÁGON!Ha egyszer majd olyan jól tudom használnia színeket mint te és lesz egyszer mint mangaka aszisztensed én szívesen lennék az!De. az tök jó lenne ha eljönnél SakuraConra!Ha meg tudom valósítani az álmomat te leszel aze slő aki megtudja!És köszike mindent még 1x! Surprised
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Fanart- topic művészlélek fanoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanart- topic művészlélek fanoknak   Fanart- topic művészlélek fanoknak I_icon_minitimeHétf. Jan. 31, 2011 6:32 pm

Ha elég kitartó vagy, sikerülhet. Wink
Asszisztens? Hát ,néha jól jönne. Very Happy Van hogy összekeverem a karaktereimet, mert már a szemem sem áll jól a rengeteg rajzolástól. Very Happy cat De szerintem megéri.

Sakuraconon pedig biztos leszek, mindig is voltam. Csak megbújtam a Holdfényesek árnyékában. Cool
Vissza az elejére Go down
Yodi

Yodi


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Jan. 22.
Age : 26

Fanart- topic művészlélek fanoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanart- topic művészlélek fanoknak   Fanart- topic művészlélek fanoknak I_icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2011 8:52 pm

Ja igen és már vannak kérdések hozzád,elküldöm őket Pü-ben!Ja igen rem. SakruraConon találkozhatunk.Naon kíváncsi voka mangádra biztos meg fogom venni,de most a SakuraConra gyűjtök,ha ott kiadják 120%! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yodi

Yodi


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Jan. 22.
Age : 26

Fanart- topic művészlélek fanoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanart- topic művészlélek fanoknak   Fanart- topic művészlélek fanoknak I_icon_minitimeCsüt. Okt. 13, 2011 7:19 pm

Szia Midori!Ne haragudj,hogy olyan sokáig nem jöttem fel!Bele néztem a 2. kötetbe,azt szereteném megkérdezni az épületeket? Nagyon tetszenek!Az interjút amit tőled kérdeztem azért nem került még ki,mert az oldal ideiglenesen bezárt,de most újra nyitott és megújult. Az új címe: dai- no-kane.gportal.hu Hoztam neked 2 új razot is:)
Fanart- topic művészlélek fanoknak Dia0001_www.kepfeltoltes.hu_
Egy kis gésa.. csak úgy eszembe jutott Smile

Fanart- topic művészlélek fanoknak Dia0003_www.kepfeltoltes.hu_
A történetem főszereplője! Először a könyvet írtam ami immáron 80 oldalas,csak csupa kis betű,10 fejezetre sikerült bezsugorítanom,de a 2. kötet mg vissza van!Előre is ,köszi ha válaszolsz. Smile
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Fanart- topic művészlélek fanoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanart- topic művészlélek fanoknak   Fanart- topic művészlélek fanoknak I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 12:35 pm

Szia!

Nem igazán értettem az épületekkel kapcsolatos kérdésedet, de ha arra vagy kíváncsi hogyan készültek, fotók alapján rajzoltam őket, mint a rajzolók általában Smile

Mindig örömmel látom, hogy ha valaki rajzokkal / mangával foglalkozik, legyél továbbra is kitartó és rajzolj, fejlődj sokat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fanart- topic művészlélek fanoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanart- topic művészlélek fanoknak   Fanart- topic művészlélek fanoknak I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fanart- topic művészlélek fanoknak
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ten Devin :: Ten Devin - a manga-
Ugrás: