Ten Devin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Ten Devin Manga és Tetsuda Midori hivatalos fóruma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Infók a mangáról és a szerzőről :)

Go down 
+2
Do0mMaN
Midori
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 6:04 pm

Sziasztok!

Én vagyok a Ten Devin című új magyar manga szerzője.

Ez az első mangám, és néhány programmal eleinte küzdenem kellett, így ha mindent beleveszünk, kicsit több, mint 1 évig csináltam a Ten Devint. Ez persze nem napi 10 órát jelent... cat
A végső oldalszám 208 lett, a méretei pedig 12x18 cm. Sokat gondolkodtunk az áron, végül úgy döntöttünk 1690 Ft lesz. Ebből, aki a Sakuraconon veszi meg 10% kedvezményt is kap, azaz pontosan 1500 Ft-ért szoríthatja magához Smile
A kiadás teljesen magán úton történik, úgyhogy vegyétek, gyorsan és sokat Smile

A conon találkozhattok velem, de előre felkészítek mindenkit, hogy nem vagyok túl bőbeszédű! Wink
Vissza az elejére Go down
Do0mMaN




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Apr. 24.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 24, 2010 8:32 pm

Nekem nagyon bejön ez a manga ( 4.fejezetnél tartok )
Szóval én már most is nagyon várom a folytatást csak így tovább!
Vissza az elejére Go down
Do0mMaN




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Apr. 24.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 24, 2010 9:54 pm

Befejeztem. Én 10/10 értékelem de arra az 1oldara kíváncsi vagyok amit a nyomdában elszúrtak!

Folytatást meg nagyon várom!!! cheers Razz
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 24, 2010 10:50 pm

Szia!

Nagyon örülök, hogy tetszett Smile
A nyomda hibája rendkívül kellemetlen volt, ráadásul én is ma tudtam meg, mert a conra egyenesen a nyomdából érkezett a manga.
Nagyon le voltam törve...

Szerencsére azt ígérték, kijavítják a hibát, úgyhogy a következő conon már teljesen hibátlan lesz a manga Smile
Csinálok egy új topikot "0201" címmel, ahol megtaláljátok a hiányzó oldalt. Csak az nézze meg, aki már ott tart Smile



Köszi mindenkinek, aki ennek ellenére megvette, sokat jelent! cat
Vissza az elejére Go down
Pit

Pit


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Apr. 27.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 12:06 pm

Nekem is van már egy példány, de sajnos még nem olvastam. De nagyon tetszik. cheers
Vissza az elejére Go down
tammtamm

tammtamm


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Ten Devin   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 8:37 pm

Nekem nagyon tetszett Smile 10-ből 15 pont Very Happy KB. mikor jelenik meg következő rész? nagyon érdekel már Smile Amúgy Sakuraconon nem 1500 Ft volt, hanem 1000, de nembaj Smile
Vissza az elejére Go down
http://matyi.rusznyak.com/
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 10:42 pm

Igen 1000 volt, mert a nyomda hibája miatt nem volt szívünk drágábban adni. Smile
Csütörtökön kapom az újranyomott példányokat, úgyhogy májustól már hibátlan lesz a manga. sunny

Folytatás? Ha ilyen jó kritikákat irtok, akkor hamar Very Happy
Vissza az elejére Go down
tammtamm

tammtamm


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: :D   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 10:49 pm

Amúgy akkor azt hittem, hogy a Ten Devin készítője japán, mivel Tetsuda Midori néven volt kiadva, de nem bánom Smile Ha Magyarországon is tudnak ilyen jókat csinálni, akkor egye-fene Very Happy Meg Sakuracon volt első Animeconom, és akkor nem is hallottam erről a mangáról. Bezzeg ha tudom hogy a szerkesztője is kint volt, akkor tuti dedikáltattam volna Very Happy Very Happy Very Happy A nyári animeconon lesz még lehetőségem? alien


A hozzászólást tammtamm összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 28, 2010 3:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://matyi.rusznyak.com/
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 11:07 pm

Gondoltam egy japán stilusú mangához japán név dukál. cat Amúgy Midori. Very Happy
Legközelebb a Holdfenyconon leszek kint. Wink

Az még semmi, hogy most animeconon kint voltam, de a mangát valószínűleg tőlem vetted meg. Very Happy Legközelebb dedikálom neked. Smile
Vissza az elejére Go down
Do0mMaN




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Apr. 24.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 11:49 pm

Midori írta:
Igen 1000 volt, mert a nyomda hibája miatt nem volt szívünk drágábban adni. Smile
Csütörtökön kapom az újranyomott példányokat, úgyhogy májustól már hibátlan lesz a manga. sunny

Folytatás? Ha ilyen jó kritikákat irtok, akkor hamar Very Happy

Én tuti vevő vagyok a folytatásra!!! Meg még 1 újranyomott példányra is. Very Happy
Jól fog mutatni a két kiadás egymás mellet. xD
Vissza az elejére Go down
tammtamm

tammtamm


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Következő rész   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2010 3:33 pm

Én is vevő lennék rá. Viszont ez az oldal nem épp "látogatott" ha jól nézem. Lehet hogy kéne egy kis reklám is a mangának Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://matyi.rusznyak.com/
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 29, 2010 1:16 am

Nemsokára elkészül a Webshop. Wink
Vissza az elejére Go down
tammtamm

tammtamm


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Webshop   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 29, 2010 8:33 pm

És a webshopban miket lehet majd kapni? Ten Devines cuccokat esetleg?
Vissza az elejére Go down
http://matyi.rusznyak.com/
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 29, 2010 11:18 pm

Első körben magát a mangát, aztán majd meglátjuk, mire lesz igény Smile
Vissza az elejére Go down
Do0mMaN




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Apr. 24.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeVas. Május 02, 2010 8:52 pm

Én sajna a dedikálásról lecsúsztam van rá mód ezt valahol be pótolni? Very Happy Cool
Vissza az elejére Go down
tammtamm

tammtamm


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeVas. Május 02, 2010 9:04 pm

Do0mMaN írta:
Én sajna a dedikálásról lecsúsztam van rá mód ezt valahol be pótolni? Very Happy Cool
Ha minden igaz, és minden igaz is, akkor holdfényconon lesz lehetőség Very Happy Én is alig várom, mert én is lecsúsztam róla Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://matyi.rusznyak.com/
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 7:57 pm

A Holdfényconon biztosan kint leszek, és szívesen dedikálom majd nektek Smile

Frissült a honlapom, megérkeztek a hibátlan mangák, online rendelhető! cat cheers
Vissza az elejére Go down
tammtamm

tammtamm


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 10:24 pm

És honnan fogunk felismerni Midori? Mert az oké, hogy a japán nevedet tudjuk, de ha kinnt leszünk, akkor honnan fogjuk tudni, hogy te vagy az? Very Happy Remélem nem túl nehéz a kérdés Very Happy.
Vissza az elejére Go down
http://matyi.rusznyak.com/
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeCsüt. Május 06, 2010 12:39 am

Rendkívül egyszerű, én fogom árulni Smile
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeVas. Május 16, 2010 10:49 am

Nemsokára itt a 6. Magyar Képregény Fesztivál. Én is kint leszek a Ten Devinnel Smile

Időpont: 2010. május 22. szombat
Helyszín: Budapest, Gödör Klub (Deák tér)

http://www.kepregeny.net/6-magyar-kepregeny-fesztival/
Vissza az elejére Go down
Do0mMaN




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Apr. 24.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeVas. Május 16, 2010 11:57 am

Midori írta:
Nemsokára itt a 6. Magyar Képregény Fesztivál. Én is kint leszek a Ten Devinnel Smile

Időpont: 2010. május 22. szombat
Helyszín: Budapest, Gödör Klub (Deák tér)

http://www.kepregeny.net/6-magyar-kepregeny-fesztival/

Ha nem dolgozok akkor megyek pirat
Vissza az elejére Go down
Pit

Pit


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Apr. 27.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 12:29 pm

Elkezdtem olvasni a mangát. Tetszik a történet és ráadásul vicces is. A rajzok nagyon jók, kidolgozottak. Like a Star @ heaven
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 3:43 pm

Legközelebb a HoldfényConon dedikálok és népszerűsítem a Ten Devint, ahol kedvezményesen meg is vásárolhatjátok a mangát.

Időpont: 2010. 06. 12.
Helyszín: Syma rendezvényközpont, "C" csarnok.

www.holdfenycon.hu
Vissza az elejére Go down
tammtamm

tammtamm


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 7:54 pm

NAGYON jó volt Holdfénycon Very Happy És sikerült dedikáltatnom a mangámat Smile. (Ha még emlékszel rám: zöld mellény, fekete kesztyű, sárgára festett haj és a nevem Matyi Very Happy Very Happy Very Happy, remélem így be fog ugrani, hogy ki vagyok Wink, bár lehet, hogy olyan sokan voltak, hogy nem emlékszel rám? Very Happy)
Vissza az elejére Go down
http://matyi.rusznyak.com/
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 1:36 pm

Szia Smile

Emlékszem rád, de legközelebb ne fuss el ilyen gyorsan, ennyire rémisztő azért nem vagyok Very Happy:D
Vissza az elejére Go down
tammtamm

tammtamm


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 3:41 pm

Midori, lehet hogy nem feltűnő, de írtam privát üzenetet Smile
Vissza az elejére Go down
http://matyi.rusznyak.com/
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeKedd Júl. 13, 2010 4:13 pm

Mostantól megtalálhattok az IWIW-en, van Ten Devin Fan club is akit érdekel. Nyugodtan keressetek fel. Ott is lesznek fent képek, érdekességek. Cool

És elfelejtettem említeni, Új videó és Új színes karakterkép került fel az oldalra. Smile
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 3:32 pm

Legközelebb a pécsi animeconon (augusztus 7.) dedikálok és népszerűsítem a Ten Devint, ahol kedvezményesen meg is vásárolhatjátok a mangát.

További jó hír, hogy a most megjelent, augusztusi Mondo magazinban 2 oldalas interjút készítettek velem Smile cheers cat
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeHétf. Aug. 16, 2010 2:54 pm

Megjelent a Mondo Magazin augusztusi száma, benne interjúval velem, és további Mondós hír, hogy:

augusztus 28.-án részt veszek a Mondo Meet rendezvényen. cat

Helyszín: Moonlight Meido Club és teaház
Bp., VI. Jókai u. 8.

Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitimeKedd Aug. 31, 2010 11:54 am

Legközelebb a nagyváradi Yoshiconon (szeptember 4.) fogom a mangát népszerűsíteni Smile

http://yoshicon.ro/?lang=hu
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Infók a mangáról és a szerzőről :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a mangáról és a szerzőről :)   Infók a mangáról és a szerzőről :) I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Infók a mangáról és a szerzőről :)
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vélemények a Mangáról

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ten Devin :: Ten Devin - a manga-
Ugrás: