Ten Devin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Ten Devin Manga és Tetsuda Midori hivatalos fóruma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vélemények a Mangáról

Go down 
+15
Yodi
Takashi
Sougi-chan
Akhy
YoruShi Nao
blindwolf
bonzsor
tbence
Hikari-chan
Naki
Holci
AryGi
Icuka Magacuki
Midori
tammtamm
19 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
tammtamm

tammtamm


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 9:45 pm

Gondoltam mindenki aki olvasta szeretne véleményt írni Smile (Remélem, Hogy nem baj az új topic nyitása Twisted Evil )


A hozzászólást tammtamm összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 27, 2010 9:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://matyi.rusznyak.com/
tammtamm

tammtamm


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Véleményem   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 9:47 pm

Szerintem NAGYON jó volt. 10 pontból 15 pont Smile
Vissza az elejére Go down
http://matyi.rusznyak.com/
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 10:28 pm

Egyáltalán nem baj, ezért van a fórum. Smile
Vissza az elejére Go down
Icuka Magacuki




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. May. 19.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: véleménymorzsa   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeSzer. Május 19, 2010 8:51 pm

Nekem rendkívül tetszik a mangád, egészen lenyűgöző, és miután rájöttem, hogy nő írta, még jobban megtetszett. Érezni is a hangulatán, hogy több az érzelmi szál. Szépen kidolgozott emberek. Minden jó, tökéletes. Egyetlen apró vélemény:
Alig lehet észrevenni, hogy ez MAGYAR, és azt, hogy NŐi szerzője van. Hatszor ekkora betűvel, büszkén kéne vállalni, nem eltitkolni.

Sok sikert kíván az álcavezérek népes társasága. :-))))))
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeCsüt. Május 20, 2010 9:32 pm

Örülök, hogy tetszik Smile

Nincs semmi eltitkolva, én mindig is magyar mangaként reklámoztam, a Midori pedig női név Wink
Vissza az elejére Go down
AryGi

AryGi


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. May. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Érd

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 4:35 pm

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ te jóóóóóóóóóóóóóóó éééééééééééééég!!!!! Nem tudtam mit veszek, meg csak, hogy szárnyas (mindig is szárnybuzi voltam, angyal vagy démon mindegy!!) de ez........ ISZONYAT JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ reméltem, hogy már van folytatás!! káááár Sad jó hogy kiszedtem a barátnőmből pénzt, hogy megvegyem, teljesen megérte! És nagyon jó a történet!!! Kár, hogy nem Sakuraconon vettem meg Sad üzenem az akkor meg vevőnek, hogy mázlisták, nem is tudjátok, milyen ritka kincs egy nyomtatás hibás könyv!!!! Majd egyszer amikor már híres lesz, akkor vér fog folyni a hibásokért!!! Úgyhogy Midori ezért ne legyen bajod!!! Razz Razz Úgyhogy várom a következőt.... vháááááááá Mad mikor lesz a következő?!?!? u.i.: nyenyenye What a Face nekem dedikált van!!!
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 10:56 am

Very Happy

Ez a manga ugye most jelent meg, nagyon új még, viszonylag kevesen ismerik. Egyelőre a legfontosabb, hogy elterjedjen, hogy megismerjék az emberek. Ettől függetlenül a folytatás története már kész van, a rajzokat is elkezdtem, főleg a sok pozitív kritika hatására, amiért köszönet nektek Smile

A hibás manga még limitált példányszámban kapható Very Happy lol! cat
Vissza az elejére Go down
tammtamm

tammtamm


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Hibás pédány   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimePént. Május 28, 2010 9:37 pm

Midori, nem lehetne megoldani, hogy ha kész lesz a folytatás, és lesz animecon, akkor ott is hibás legyen? Very Happy Mert ahogy mondták: egy nyomdahibás könyv értékesebb mint egy hibátlan Very Happy Csak az ára ne legyen túl magas Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://matyi.rusznyak.com/
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeSzomb. Május 29, 2010 10:21 pm

lol!
Vissza az elejére Go down
Holci




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. May. 30.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeVas. Május 30, 2010 8:25 pm

Két nappal ezelőtt kaptam kézhez a mangát, és még aznap ki is végeztem. Úgy gondoltam írók hozzá egy is kritikát. Maga a kiadvány nagyon színvonalasan lett kivitelezve, hasonlót magyar mangakától még nem láttam. Amit nagyon sajnálok, hogy maga a történet környezetébe nem lehet jobban bele látni. Szerintem érdemes lett volna egy kis világot megtervezni hozzá. Az anatómiára is érdemes ráfeküdni, de az első oldalak és az utolsók közt érezhető a fejlődés. Van pár érdekes idő ugrás benne, ami engem kizökkentet a történetből ezeket érdemes áthidalni. Ajánlom figyelmedbe Scott McCloud „ A képregény mestersége” című könyvét, amibe leírja az ehhez hasonló problémák helyes alkalmazását, és külön fejezetben foglalkozik a manga stílussal. Bár shonen kedvelő vagyok, örömmel olvastam végig a mangádat. És példa értékűnek tartom a hazai képregény piacon!!!!!!!!!! Mindenféle kép, váróm a folytatást és sok sikert kívánok neked. cheers
Vissza az elejére Go down
Naki

Naki


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Jun. 04.
Tartózkodási hely : Álomország

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimePént. Jún. 04, 2010 11:00 am

Jájj...üdv!^^
Azon szerencsések közé tartozom, akiknek dedikált példánya van.^^

(Én voltam az szoknyás,hegesztőszemöveges-loliutánzat, aki még egyszer visszaszaladt, mert egy ismije is akart egy példányt.^^)

Szóval...vélemények...

-A manga szerkezete jó, színezés-árnyékolás tetszik.
-Rajzok szerintem szépek, de pár észrevétel:
Nem tudtam eldönteni h Seiichi fiú vagy leány.:S
Meg a sötét hajú hapik nagyon hasonlóak...volt, hogy nem tudtam ki-kicsoda...gonosz-e vagy jó...keverhetőek.
Néhol az anatómiára rá kellene kicsit gyúrni*mondja ő,aki még ennyit se ért hozzá*

-Nos...lenne egy olyan észrevételem...tévednék, ha azt mondom h a mangabéli 201-ik oldal lett rossz beszúrva? Csak, mert abból kettő van...és hát harcjelenet közbe...hirtelen szeretgetés...:S

Ezenkívül....remélem,hogy lesz folytatás, mert szívesen elolvasgatnám!^^
Jah...és a borítót nagyon favorizálom!^^
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimePént. Jún. 04, 2010 12:10 pm

Szia Smile

Te a SakuraConon vásároltad meg a mangát, ahol mindenkinek elmondtuk, hogy a nyomda sajnos hibázott, és egy oldalt 2x nyomtak bele. Ez az a bizonyos 201. oldal. Itt a fórumon találsz egy "0201 - Ha már itt tartasz.... " című topikot, ajánlom figyelmedbe Smile
A nyomda azóta korrigálta a hibát, úgyhogy most már minden manga tökéletes cat
Vissza az elejére Go down
Hikari-chan

Hikari-chan


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Aug. 07.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Szerintem XD   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeSzomb. Aug. 07, 2010 9:42 pm

Nah én most a nyári con-on vettem meg a mangát (enyim is dedikálva van Razz ) és még haza se értem elkezdtem olvasni a DDR teremben XD amire észbekaptam azt vettem észre h a versenynek vége én nekem meg nem maradt több lapom ... Crying or Very sad pedig úgy folytatam volna Very Happy remélem hamar kész lesz a folytatás ... Neked csak annyit tok még mondani h csak így tovább és rám biztosan számithatsz h megveszem a következőt Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy What a Face I love you Exclamation Exclamation Exclamation
Vissza az elejére Go down
tbence




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Aug. 08.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: _   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeVas. Aug. 08, 2010 9:41 am

Sziasztok!
Én is tegnap vettem meg ezt a király mangát az animeconon!
Ez az első dedikált mangám és nagyon örülök neki és a történet is jó!
Már a conon is elkezdtem olvasni, mert nem találtam azt a csajt akit kerestem...Very Happy:(
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeVas. Aug. 08, 2010 10:32 am

Smile

Sajnálom, hogy a lányt nem találtad meg, de azért örülök, hogy a manga tetszik nektek lol!

A folytatás szépen készül, ilyenkor mindig megújult erővel cat
Vissza az elejére Go down
bonzsor

bonzsor


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Aug. 08.
Age : 36
Tartózkodási hely : pécs

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: :D   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeVas. Aug. 08, 2010 4:37 pm

Én tegnap a Pécsi anime con-on vettem és autó grammot is kaptam hozzá. I love you
Elkezdtem olvasni sajnos nem jutottam sokáig mert barát csörgött rám hogy odaért a kapuhoz, menyek. De utána még váltott velem pár szót.És én sok szerencsét kívántam a továbbikhoz. (Biztos nem emlékszik:( )
Nekem tetszett. És látszik hogy a rajzok fejlődnek. És ez csak egyre jobb lesz. Várom a következőt.Minél hamarabb szeretném olvasni.Ajánlgatni fogom másoknak.Ha sok embert érdekli az csak jó lesz.
Vissza az elejére Go down
blindwolf




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Aug. 08.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeVas. Aug. 08, 2010 9:19 pm

üdv. Én is pécsen vettem meg, és az előtt, hogy én elolvashattam volna a két lány testvérem már ki is olvasta. Very Happy Very Happy nagyon jó véleménnyel voltak róla. pedig nővérem nem szereti mangákat. később ki olvastam tényleg jó . .Csak így tovább, várjuk a folytatást Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
YoruShi Nao

YoruShi Nao


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 36
Tartózkodási hely : Tatabánya

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeHétf. Aug. 09, 2010 12:39 pm

Hehe... én is Pécsen vettem meg (kistehénke - ide a teljes nevemmel jöttem, ott ezt nehéz lett volna lebetűzni XD).
Ma reggel olvastam el a mangádat, és nagyon tetszett. Elsőre kissé ugyan képregény-hatású, de mindenkinek megvan az egyéni stílusa. Félve írom le - mivel én is még csak kezdő vagyok rajzolás terén -, de ha elfogadod, a következőket tanácsolom:
Használj több hátteret - akár saját rajzot, akár csak "gépi" színeket
Néha elvesztettem a fonalat a történetben(és nem a tegnapi sör miatt!), ilyenkor érdemes kiírni, hogy 1-2 nappal később, vagy másnap (mint ahogy az elején tetted. Jó példa erre a Gravitation mangája, ahol még az is oda van nyilazva, hogy Shuichi talpa XD)
A rajzok szépek, kidolgozottak, nekem azonban néha az volt az érzésem, hogy kiszorulnak a panelből. Ilyenkor én fittyet hányok az egészre, és egyszerűen nem teszek bele panelt. Azt mondják, az a jó, ha előzőleg megrajzolod, megtervezed, de én erre képtelen vagyok, úgyhogy mindig úgy csinálom, ahogy jön. A tied nagyon rendezett (a sajátomhoz képest), tán ez zavart meg
A történet amúgy nagyon lendületes, kissé komor hangulatú (hiányoztak a chibik, de lehet, hogy ez ide nem is illene), úgyhogy nagyon várom már a folytatást. Barátnőm egyből le is nyúlta a művedet, ha visszakapom, mindenkinek viszem dicsekedni (kollegák, barátok), hogy Nézd, nekem dedikált példányom van ám!
És nagyon remélem, hogy egyszer majd én is írhatok alá neked... egyet a sajátjaim közül ^^
Vissza az elejére Go down
http://uraharashop.hu/news.php
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 10:07 am

Idézet :
Én tegnap a Pécsi anime con-on vettem és autó grammot is kaptam hozzá. I love you
Elkezdtem olvasni sajnos nem jutottam sokáig mert barát csörgött rám hogy odaért a kapuhoz, menyek. De utána még váltott velem pár szót.És én sok szerencsét kívántam a továbbikhoz. (Biztos nem emlékszik:( )
Nekem tetszett. És látszik hogy a rajzok fejlődnek. És ez csak egyre jobb lesz. Várom a következőt.Minél hamarabb szeretném olvasni.Ajánlgatni fogom másoknak.Ha sok embert érdekli az csak jó lesz.

Köszi, ajánlgassad csak, a második rész még jobb lesz lol!


Idézet :
üdv. Én is pécsen vettem meg, és az előtt, hogy én elolvashattam volna a két lány testvérem már ki is olvasta. Very Happy Very Happy nagyon jó véleménnyel voltak róla. pedig nővérem nem szereti mangákat. később ki olvastam tényleg jó . .Csak így tovább, várjuk a folytatást Very Happy Very Happy

cat sunny Very Happy


YoruShi Nao: A második kötetben több háttér lesz és a panelekből is több rajz fog "kiszabadulni", viszont a saját, "rendezett" stílusomat mindenképpen meg fogom tartani. Ennek fő oka, hogy nem szeretem az olyan mangákat, ahol egymásra dobálják a rajzokat, aztán lesz, ami lesz, az olvasó meg 3 hetet tölt el azzal, hogy megpróbál egy oldalt kisilabizálni a kétszázból lol!


Idézet :
És nagyon remélem, hogy egyszer majd én is írhatok alá neked... egyet a sajátjaim közül ^^

Úgy legyen! Smile
Vissza az elejére Go down
Akhy




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Sep. 06.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 1:41 pm

Üdvözlet!

Én a mangát a Nagyváradi Animeconon, a Yoshiconon vettem meg, ééééés dedikálva van Very Happy Olvastam a Mondo-ban a cikket, és megtetszett a story. Mikor megláttam, a polcon, azt mondtam magamban EZ KELL!!! főleg amikor megtudtam h dedikálva lesz.. wááá Very Happy Szeretnék gratulálni nagyon szuper, mikor elkezdtem olvasni, nemjött hogy letegyem, és addig nem reggeliztem, amig befejeztem Very Happy Én aki nemszokott mangát venni (Sőt, ez az első mangám), már félreteszem a kis pénzem a 2. kötetre Very Happy Alig várom már Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeSzer. Szept. 08, 2010 11:51 am

Köszi szépen, a második rész már készülőben van, reméljük azt is láthatod hamarosan a polcodon Wink lol!
Vissza az elejére Go down
tammtamm

tammtamm


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Első manga   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeSzer. Szept. 08, 2010 3:54 pm

Nekem is ez volt az első mangám, és már én is spórolok a következőre Smile Remélem mihamarabb ki fog jönni(persze fontosabb a minőség mint a sebesség, de attól még nagyon várom Wink)
Vissza az elejére Go down
http://matyi.rusznyak.com/
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 2:48 pm

Very Happy

A minőségre nagyon odafigyelek, szerencsére ezzel az első részben sem volt gond, a menedzserem nagyon szigorú, képes újrarajzoltatni egész oldalakat is velem lol! Nehéz a sorsom Very Happy
Vissza az elejére Go down
tammtamm

tammtamm


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: ?   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 12:16 pm

Lehet, hogy csak én értem félre, de akkor igazából csak részben a te mangád, ugyanis nem feltétlenül úgy csinálod ahogy akarod, hanem a menedzsered is beleszólhat, nem? Vagy csak én gondolom így?
Vissza az elejére Go down
http://matyi.rusznyak.com/
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 12:40 pm

Vicceltem. lol!

Senkinek sincs beleszólása, de ettől függetlenűl adok a véleményére. cat
Vissza az elejére Go down
tammtamm

tammtamm


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: :D   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 7:46 pm

Megnyugodtam Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://matyi.rusznyak.com/
Sougi-chan

Sougi-chan


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Oct. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : Budapest

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeCsüt. Okt. 07, 2010 9:44 pm

Hy Everybodie!

Szeretnék gratutálni Midorinak a mangához.Nagyon király! Like a Star @ heaven

És mellesleg:ha Seichi még szabad,lefoglalnám(ha szabad Razz )
Vissza az elejére Go down
http://istory.mlap.hu
Takashi

Takashi


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Sep. 24.
Age : 30

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 7:08 pm

Am csak én veszem úgy észre vagy tényleg másabb grafikailag a mondconi kiadás mint a sakuracon-i azon kívül hogy most helyesen van kinyomtatva? XD Am ha nem emlékeznél rám Midori én vok az ázott mangás Takashi xD
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 12:04 pm

Lefoglalhatod. Smile Egyelőre lol!
Vissza az elejére Go down
Midori

Midori


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Apr. 09.

Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 12:15 pm

Emlékszem rád Smile

Grafikailag teljesen azonos, semmi sem lett megváltoztatva, egyszerűen csak újranyomták bárminemű hiba nélkül cat
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vélemények a Mangáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények a Mangáról   Vélemények a Mangáról I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vélemények a Mangáról
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Infók a mangáról és a szerzőről :)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ten Devin :: Ten Devin - a manga-
Ugrás: